(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для котів Acana


Acana є визнаним лідером на ринку сухих кормів для справжніх тварин «цінителів» вишуканого харчування. Корм Акана для кішок і котів, купити в Україні за доступною ціною який ви можете в нашому магазині, це яскравий зразок того, наскільки збалансованим і корисним може бути сухе харчування.
Корми під брендом Акана вибирають ті господарі чотириногих вихованців, які хочуть на довгі роки зберегти їхнє здоров'я і активність. Зоомагазин Petslike (Київ) пропонує доставку кормів Acana в усі населені пункти країни оперативно і за доступною вартості.

Acana - вибір справжніх гурманів

Якщо ваш вихованець примхливий і перебірливий в їжі, Acana сухий корм для кішок стане відмінним рішенням, адже його рецептура розрахована на справжніх «гурманів». Природний натуральний склад, в основу якого входить м'ясо різних сортів, навряд чи залишить вашого кота байдужим.
Виробником кормів Acana є канадська компанія «Champion Pet foods». Дане харчування відноситься до холістік-кормів, що означає наявність у його складі виключно натуральних інгредієнтів високої якості.
До переваг корми відносять:

  • справжнє натуральне м'ясо (до 40-60%) в складі, яке є найкращим джерелом білків;
  • насиченість вітамінами і мікроелементами, важливими для здоров'я і активності вашого вихованця;
  • 100% «прозорий» склад - ви побачите процентовку кожного елемента, що входить до складу корму;
  • Досить широка поширеність.

 

До недоліків можна віднести не дуже великий асортимент продукції і вельми велику вартість у порівнянні зі стандартними кормами. Однак серед елітних кормів Acana є одним з найдоступніших.
Продукція Acana для «вусатих і смугастих» проходить через жорсткий контроль на кожному етапі виробництва. Вона повністю відповідає всім світовим якісним стандартам. У продукті використовують тільки якісну сировину, що минув ретельний відбір, яке надходить на виробництво щодня. Все це дозволяє гарантувати високу якість продукції Acana, незмінне вже багато років.