(067) 353 06 00 (050) 353 06 00

У зв'язку із проблемами з розрахунковими рахунками,

отримати та оплатити замовлення можна лише у відділені Нової Пошти.

Прогнозуються затримки у відправленнях на 2-3 дні після опрацювання замовлення.

Сподіваємось на Ваше розуміння!

Підбір товару

Hill's (Хіллс) сухий корм для котів за кращою ціною


12900
12900

Відомий у всьому світі виробник Hills представлений в Україні сухими кормами для котів, кошенят і кішок з унікальною рецептурою. Корми від Хіллс відповідають найжорсткішим стандартам якості, що пред'являються до продукції даного напрямку. Наш магазин Petslike (Київ) пропонує купити якісний корм, ціна і якість якого вас напевно зацікавлять.

Сухий корм hills для кішок - унікальна рецептура на українському ринку

Хіллс корм для кішок має максимально насичену натуральними елементами рослинного і тваринного походження продукцію, що враховує всі особливості котячого організму. Саме тому він є ідеальним продуктом, відповідним для будь-якого віку і категорій кошенят і кішок. З Hills ваш вихованець завжди буде виглядати на всі 100%!

Користь для травної системи

Давно доведено, що система травлення тварин погано переносить зміну раціону і продукти невисокої якості в порівнянні з людською. Це, в більшості випадків, призводить до розвитку різних захворювань, в тому числі і шлунково-кишкового тракту.
Щоб уникнути проблем з травленням ваших домашніх улюбленців була випущена спеціальна лінійка дієтичних лікувальних кормів Hills Prescription Diet, що враховують вік і здоров'я кішки. Сьогодні більшість ветеринарних лікарів по всьому світу рекомендують саме харчування бренду Hills для гарантованого позбавлення вашого вихованця від патологій. Сухий корм hills для котів допомагає в захворюваннях:

  • сечостатевої;
  • серцево-судинної;
  • травної системи.

Корм гарантує здорову шкіру і гладку шовковисту шерсть вашої кішки. Продаж і доставка кормів Hills від магазину Petslike, вартість якого для вітчизняного споживача більш ніж доступна, допоможе вашому вихованцеві виглядати ідеально навіть в самому похилому віці. Продукція і правильний підхід до системи харчування для домашніх вихованців забезпечують здоров'я і довголіття тварин вже багато десятиліть.