(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для котів Orijen


Корм Orijen для кішок виготовляється в Канаді, він відноситься до суперпреміального сегменту сухих кормів. Підходить в якості основного харчування як для дорослих кішок, так і кошенят.
Торгова марка Orijen широко відома по всьому світу. Її якісне харчування для котів і кішок, що пропонує купити з доставкою по Києву та Україні за найкращою ціною магазин Petslike, завоювало популярність зоолюбителей завдяки своїй якості та корисності. Orijen - це корм з максимальним вмістом натуральних білків, який рекомендують ветеринари по всьому світу.
Якщо ви бажаєте для свого вихованця тільки кращого, якщо хочете, щоб він радував вас своєю активністю і здоров'ям довгі роки - ваш вибір сухі корми для котів і кішок Orijen, ціна яких серед харчування суперпреміального сегмента одна з найдоступніших.

Корм для котів Orijen - ваш вихованець скаже вам спасибі

Сухий корм суперпреміального сегмента від бренду Orijen, продаж і доставка яких по всій Україні здійснюється нашим магазином, містять в своєму складі максимум м'ясних інгредієнтів (або протеїну). Крім того, в необхідних пропорціях до складу входять всілякі овочеві та фруктові добавки, що забезпечують необхідний вітамінний баланс вашого вихованця.
У складі протеїнових компонентів виступають:

  • пташине м'ясо (курчата і індичка);
  • цільні яйця;
  • свіжий і сушений оселедець і лосось.

Рибні складові допомагають заповнювати дефіцит легкозасвоюваного протеїну, а також заліза, кальцію і фосфору, кислот типу Омега-3. Це гарантує зміцнення імунітету вашого пухнастого улюбленця, поліпшення роботи внутрішніх органів. У котів і кішок, які вживають Orijen, постійно здорова шкіра і відмінна шерсть. Основний принцип компанії-виробника - використання тільки натуральних продуктів, які пройшли жорсткий відбір і якісний контроль. При виготовленні кормів сировина ніколи не заморожується і не консервується, що гарантує максимальний вміст вітамінів і мінералів в кінцевому продукті.