(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару
Товари для кішок Товари для собак    - Гіпоалергенний корм для собак    - Дієтичні корми для собак    - Корм для для собак дрібних порід    - Корм для собак Darling    - Корм для собак Dog Chow    - Корм для собак Josera    - Корм для собак Optimeal    - Корм для собак Pro Plan    - Корм для собак Purina Vet Diet    - Корм для собак Royal Canin    - Корм для собак великих порід    - Корм для собак Гав!    - Корм для собак преміум класу    - Корм для стерилізованих і кастрованих собак    - Лікувальний корм для собак    - Сухий корм    - Консерви    - Ветпрепарати    - Корм для собак ФІПРИСТ    - Корм для собак Дехінел    - Корм для собак Hill's    - Корм для собак Acana    - Корм для собак Orijen    - Корм для собак Brit    - Корм для собак Profine    - Корм для собак Nutra Mix    - Аксесуари    - Корм для собак Trixie    - Ласощі    - Косметика    - Корм для собак Beaphar    - Корм для собак Bayer    - Корм для собак 8 in 1    - Корм для собак Club 4 paws    - Корм для цуценят

Лікувальний корм для собак


Лікувальні корми для собак, представлені в асортименті в нашому інтернет магазині, це особливі спеціалізовані раціони, що допомагають в профілактиці різних захворювань. Якщо у вашої тварини спостерігаються певні проблеми зі здоров'ям, ваш ветеринарний лікар прописує йому курс лікування, одним зі складових і найважливіших елементів якого є збалансоване лікувальне харчування.

В яких випадках допомагає «особлива дієта»

Важливо пам'ятати, що лікувальні корми не є основним харчуванням і їх безконтрольне вживання у великих обсягах, як і у випадках з ліками, здатне навіть нашкодити вашому вихованцеві. Лікувальні корми для собак слід вибирати тільки порадившись з ветеринаром, тільки в цьому випадку вони стають ефективним і дієвим засобом при гострих або хронічних хворобах вашої собаки.

У магазині PetsLike (Київ) ви можете купити якісну продукцію для собак дрібних і великих порід, цуценят і дорослих особин, що мають певні проблеми із самопочуттям і здоров'ям. Постійно в наявності:

  • Гіпоалергенне харчування для собак;
  • Корм ​​для тварин, що мають проблеми зі шлунком і травною системою;
  • Харчування для собак з чутливою шкірою, проблемами з випаданням вовни;
  • Лікувальна їжа для цуценят і дорослих собак з хворою печінкою, нирками, проблемами з сечовипусканням;
  • Лікувальний корм для зміцнення суглобів, поліпшення міцності кісток та інше корисне харчування.

Найчастіше використання правильно підібраного спеціального лікувального харчування допомагає запобігти медикаментозному лікуванню, а в окремих випадках робить непотрібною і хірургічну операцію. Фахівці рекомендують не займатися самолікуванням свого вихованця в домашніх умовах, а при найменших ознаках захворювання відразу ж звертатися до ветеринарів. Пам'ятайте, що своєчасне лікування практично завжди призводить до покращення стану тварини і не вимагає подальших фінансових витрат надалі.

Популярні товари:

"КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ"

"ГІПОАЛЕРГЕННИЙ КОРМ ДЛЯ СОБАК"

"ДІЄТИЧНІ КОРМИ ДЛЯ СОБАК"

"КОРМ ДЛЯ СОБАК ВЕЛИКИХ ПОРІД"

"КОРМ ДЛЯ ДЛЯ СОБАК ДРІБНИХ ПОРІД"

"КОРМ ДЛЯ СОБАК ПРЕМІУМ КЛАСУ"

"Корм для стерилізованих і кастрованих собак"