(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару
Товари для кішок Товари для собак    - Гіпоалергенний корм для собак    - Дієтичні корми для собак    - Корм для для собак дрібних порід    - Корм для собак Darling    - Корм для собак Dog Chow    - Корм для собак Josera    - Корм для собак Optimeal    - Корм для собак Pro Plan    - Корм для собак Purina Vet Diet    - Корм для собак Royal Canin    - Корм для собак великих порід    - Корм для собак Гав!    - Корм для собак преміум класу    - Корм для стерилізованих і кастрованих собак    - Лікувальний корм для собак    - Сухий корм    - Консерви    - Ветпрепарати    - Корм для собак ФІПРИСТ    - Корм для собак Дехінел    - Корм для собак Hill's    - Корм для собак Acana    - Корм для собак Orijen    - Корм для собак Brit    - Корм для собак Profine    - Корм для собак Nutra Mix    - Аксесуари    - Корм для собак Trixie    - Ласощі    - Косметика    - Корм для собак Beaphar    - Корм для собак Bayer    - Корм для собак 8 in 1    - Корм для собак Club 4 paws    - Корм для цуценят

Сухий корм для собак Brit


Купити якісне, корисне для вихованця, максимально повноцінне для будь-якого віку і збалансоване харчування, ціна якого буде для сімейного бюджету не тягарем - мрія будь-якого власника собаки. Магазин Petslike (Київ) пропонує вашій увазі сухий корм для собак Вrit від відомого чеського виробника, вартість і якість якого дозволяють рекомендувати його будь-якому господарю домашнього вихованця.
На сьогодні в асортименті виробника присутні корми Бріт для будь-якого віку і розмірів собак. Крім традиційних звичних раціонів для цуценят і дорослих собак, в лінійці сухих кормів представлено також харчування з відсутністю злаків в складі. Завжди в наявності їжа для собак з поганим травленням, а також корм для старих тварин і собак із зайвою вагою.

Корм для собак Бріт - переваги та достоїнства

Фахівці відзначають наступні плюси харчування від чеського виробника:

  • збалансованість амінокислотного складу;
  • наявність у складі компонентів, що підсилюють імунітет;
  • гарантовану підтримку в формі суглобів і внутрішніх систем організму вашої собаки;
  • ідеальне поєднання вітамінів, мікроелементів і мінералів, що враховує щоденні потреби ваших вихованців;
  • відсутність у складі свинини і яловичини, а також зернових і сої.

Якщо ви вперше купуєте сухий корм для собак Вrit, слід враховувати кілька факторів для оптимального і правильного вибору. Корми випускаються для різного віку (щенята, дорослі собаки, літні собаки), різного розміру порід (маленькі собаки, середні, великі і дуже великі).
Залежно від функціональності харчування Бріт випускається:

  • для активних порід собак;
  • для собак, які беруть участь у виставках;
  • для тварин-алергіків;
  • для вихованців, що мають зайву вагу.

Продаж і доставка по всіх містах в Україні сухих кормів Brit від магазину Petslike дозволить вам заощадити власний час і фінанси в пошуках якісної та корисної їжі для вашого вихованця. У нас ви завжди знайдете те, що шукаєте, наш асортимент постійно поповнюється новинками від чеського виробника.