(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару
Товари для кішок Товари для собак    - Гіпоалергенний корм для собак    - Дієтичні корми для собак    - Корм для для собак дрібних порід    - Корм для собак Darling    - Корм для собак Dog Chow    - Корм для собак Josera    - Корм для собак Optimeal    - Корм для собак Pro Plan    - Корм для собак Purina Vet Diet    - Корм для собак Royal Canin    - Корм для собак великих порід    - Корм для собак Гав!    - Корм для собак преміум класу    - Корм для стерилізованих і кастрованих собак    - Лікувальний корм для собак    - Сухий корм    - Консерви    - Ветпрепарати    - Корм для собак ФІПРИСТ    - Корм для собак Дехінел    - Корм для собак Hill's    - Корм для собак Acana    - Корм для собак Orijen    - Корм для собак Brit    - Корм для собак Profine    - Корм для собак Nutra Mix    - Аксесуари    - Корм для собак Trixie    - Ласощі    - Косметика    - Корм для собак Beaphar    - Корм для собак Bayer    - Корм для собак 8 in 1    - Корм для собак Club 4 paws    - Корм для цуценят

Сухий корм Optimeal (Оптиміл) для собак


Чи відомо вам, що від стану і повноцінної роботи травної системи залежить тривалість життя вашого домашнього улюбленця? Адже харчування напряму впливає на імунітет, а отже, й на загальний стан здоров’я тварини. Сьогодні ТМ Club 4 paws розширяє свій асортимент і пропонує традиційно смачний і корисний раціон для вашого вихованця – корм Optimeal для собак. Над створенням цього продукту працювали найкращі експерти, а також європейські дієтологи і ветеринари. До складу раціону Optimeal входять лише натуральні інгредієнти, а саме – свіже м’ясо, вітаміни, антиоксиданти, в тому числі ягоди й корисні трави. Саме тому цей корм відноситься до супер преміум-класу і може використовуватись в якості щоденного джерела харчування.

Широка лінійка сухих кормів Optimeal для дорослих собак і цуценят

Головна перевага корму цієї торгової марки полягає в захисті імунітету. Всі компоненти раціону підібрані таким чином, аби не лише насичувати собаку необхідними поживними речовинами, але й підтримувати і відновлювати захисні функції організму. Optimeal містить у своєму складі пребіотики, які стимулюють в кишківнику собаки ріст і життєдіяльність корисних бактерій. А правильна мікрофлора травлення – запорука здоров’я вашого чотирилапого друга. ТМ Optimeal презентує:

  1. Сухий корм для дорослих собак маленьких порід, які в повній мірі задовольняють потреби організму тварини і забезпечують повноцінний розвиток і активність вашого вихованця.
  2. Сухий корм для дорослих собак середніх і великих порід, до складу якого входить відбірне м'ясо курки і рис.
  3. Сухий корм для цуценят і собак в період лактації. Він насичує молодий організм, який активно росте і розвивається.

Сухий корм Optimeal для собак за вигідною ціною: де можна купити?

Якщо ви дбаєте про здоров’я і самопочуття свого домашнього улюбленця, хочете бачити його активним і життєрадісним, корм Optimeal цілком задовольнить ці інтереси. Адже він є унікальним поєднанням інгредієнтів, які кожного дня захищають імунітет вашого собаки. Це джерело енергії і довголіття, тому його вартість цілком виправдовує себе. Ми пропонуємо корм Optimeal в упаковках по 3 і 12 кг, завдяки чому кожен власник собаки зможе замовити необхідну кількість продукту в доставкою в будь-яке з міст України. Для заводчиків у нас передбачені особливі умови, деталі дізнавайтесь на сайті.