Чим годувати літню собаку?

Чим годувати літню собаку?

Вік собаки не такий вже довгий, як того хотілося б кожному господарю. За довгий час, поки улюбленець знаходиться поруч зі своїм власником, людина прив'язується до нього і готова зробити все для забезпечення дорогій їй тваринці гідну старість. Багато господарів собак всерйоз замислюються над зміною раціону свого вихованця, адже його організм дещо змінився. Собака стала не такою рухливою, багато їжі вона не може не тільки пережувати, але і переварити. Якщо все це стосується і вашого песика, варто отримати консультацію у ветеринара і купити дієтичні корми для собак або іншу продукцію, яка найкращим чином підійде для чотириногого друга.

Що давати з їжі, якщо пес втратив колишню активність?

Ви напевно були раді тому, наскільки гіперактивним був ваш пес, будучи щеням. Тривалі прогулянки на свіжому повітрі, жвавий біг і нескінченні ігри з м'ячиком - все це можливо тільки тоді, коли собака здорова і молода. Якщо ви стали помічати, що у песика вже не так багато сил для звичних забав, значить наближається його старість. І все ж можна трохи продовжити молодість тварини, якщо годувати його правильною їжею. В цьому випадку стане в нагоді корм для собак з високим відсотковим вмістом м'яса. У нього включаються:

  • Вітаміни;
  • Мінерали;
  • Мікроелементи для поліпшення травлення.

Все це сприятиме поліпшенню стану організму вихованця, зробить його енергійнішим і дозволить вашому улюбленцю як слід насититися. Сьогодні виробляються як сухий корм для собак, так і вологі продукти для звірів, нездатних самостійно жувати їжу.

Як бути, якщо у собаки випадають зуби?

За все своє життя собаці доводиться мати справу з великою кількістю твердої їжі. Якщо її годувати не спеціалізованим кормом, а давати їй м'ясо на кістці, то зовсім не дивно, що з часом стан зубів погіршиться. До старості вони починають кришитися і навіть випадати. Всього цього можна уникнути, якщо вчасно запобігти різним хвороби ясен. Для цього необхідно купувати продукцію високої якості, яка містить зміцнюючі речовини. До них відноситься, перш за все, кальцій, отримати який тварина може з такої їжі, як:

  • М'ясо;
  • Молоко;
  • Зернові і бобові продукти.

Щоб не кришилися зуби, краще не включати в меню вашого пса нічого жорсткого. Замініть сухий корм на більш м'яку продукцію у вигляді консервованих м'ясних продуктів і овочів, а також - паштетів.

Допомога тварині при різних патологіях

Практично кожен літній пес має придбані відхилення у функціонуванні окремих частин організму. Якщо ваша собачка стара і, до того ж, має ряд проблем зі здоров'ям, годувати її треба якісною і здоровою їжею. Зараз в інтернет-магазинах продається велика кількість спеціальної їжі. Серед неї варто виділити консерви для собак. Вони швидко засвоюються і є поживними. У наші дні виробляється лікувальний корм для собак, що допомагає тваринам справлятися з різного роду патологіями:

  1. порушеннями травних процесів;
  2. зниженим імунітетом;
  3. алергіями.

Все це і багато іншого можна кардинально змінити, закуповуючи корм для собак преміум-класу. Безумовно, він коштує дорожче стандартних варіацій кормів, зате в ньому міститься комплекс корисних речовин, необхідний для поліпшення і зміцнення собачого здоров'я. З'їдаючи такий корм, пес буде не тільки ситим тривалий період часу, а й матиме хороший м'язовий тонус, а також - нормально функціонуючі внутрішні органи.

Купуючи гіпоалергенний корм для собак та іншу висококласну їжу, ви забезпечуєте своєму чотириногому улюбленцю гідну старість.