Найбільший притулок для кішок і собак

Найбільший притулок для кішок і собак

Життя кішок та собак, котрі потрапили в каліфорнійський притулок «The Cat House on the Kings», зазнає крутих змін. Цей «котячий рай», в якому зараз проживає більше 700 кішок і 20 собак, створила з нуля жаліслива жінка Лінеа Латтанцио (Lynea Lattanzio). З дня заснування притулку їй вдалося врятувати понад 20 000 кішок і 6 000 собак.

Все почалося в 1992 році, коли відвідавши місцевий притулок для тварин, Лінеа повернулася додому з 15-ю кошенятами. Вона жила після розлучення одна у великому будинку з ділянкою в 2,5 гектара. Місця вистачало, кішки нікому не докучали, і до кінця року їх число зросло до сотні. Лікуванням, вакцинацією, стерилізацією або кастрацією Лінеа займалася сама, маючи ветеринарну освіту. Проте, на комфортне утримання такої кількості кішок були потрібні пристойні кошти, і жінка влаштувалася на роботу місцевим ветеринаром.

Через рік в будинку вже жило 150 постійних жителів. Лінеа продала свій «Мерседес» і обручку, і подала заявку на перетворення будинку в притулок для тварин. І ось, нарешті, в 1997 році Опікунська рада затвердила створення «будинку для кішок». «The Cat House on the Kings» потрапив в центр уваги громадськості. Це допомогло знайти не тільки чимало добровольців для роботи в притулку, але й забезпечило фінансову підтримку, завдяки добровільним внескам різних організацій і окремих людей.

В даний час співробітники притулку займаються такими питаннями:

  • Консультують і дають поради тисячам людей з усього світу з різних питань, що стосуються кішок (поведінкові проблеми, пошук нового житла для кішок і т. Д.).
  • Знаходять нових господарів для жителів притулку, всі кішки з притулку можуть бути усиновлені.
  • Дбають про всіх кішок, які перебувають у притулку. Якщо кішку ніхто не всиновив, вона проживає там до самої смерті від старості.
  • Знову прибулій кішці надається уся необхідна допомога (лікування, вакцинація, стерилізація або кастрація). Потім вона поміщається в котедж, де вона проживає якийсь час, щоб ознайомитися з оточенням. Як тільки кішка звикне, вона випускається з котеджу і може бродити по території за своїм бажанням. Якщо нова кішка не з безпритульних, а від неї відмовляються господарі, то вони повинні заплатити внесок у розмірі $ 5000, тоді їх вихованець буде під наглядом постійно.
  • Активно рятують безпритульних кішок і кошенят, в тому числі з місцевих притулків.
  • Приймають не тільки кішок, але і собак і цуценят.
  • У притулку є інтернат для короткотермінового або довготермінового перебування (для кішок, чиї господарі не збираються відмовлятися від свого вихованця, але в силу якихось обставин повинні на якийсь час розлучитися з ним). Вартість проживання в інтернаті один долар за кота в день.
  • У притулку надають послуги населенню по стерилізації котів і кастрації котів за низькими цінами.

Щоранку шість співробітників готують їжу для 700 кішок. На приготування їжі і роздачу йде дві години. Годують кішок два рази в день сумішшю з сухого корму, консервів, пивних дріжджів і часнику.