Особливості преміум харчування для котів

Особливості преміум харчування для котів

Деякі господарі особливо не переживають про харчування своїх котів. Вони не замислюються, що, даючи братам своїм меншим все підряд, можуть підірвати їх здоров'я. Сьогодні виробники продукції для котів створюють спеціальний корм. Продаються як прості, бюджетні варіації, так і більш дорогі корми вищого класу. Вони мають натуральний склад, що включає м'ясні, а також рослинні продукти, які є важливими для життєзабезпечення і навіть лікування тварини від деяких хвороб.

Згідно з рейтингами якості, кращими є продукти компаній Gourmet, Royal Canin, Optimeal, Purina Pro Plan, а також Felix. У будь-якому випадку, споживачеві є з чого вибирати, щоб не просто щодня годувати домашнього улюбленця, а й періодично балувати його.

Краща їжа для найменших вихованців

Це відомо кожному господарю котів: хороша турбота про вихованця - це уважне ставлення до нього з перших днів його життя. Воно полягає в правильному догляді за кошеням, а велика роль при цьому відводиться саме його харчуванню. Корм для кошенят має серед складових:

  • Важливі для росту кісток і їх зміцнення мікроелементи.
  • Вітаміни та мінерали, що сприяють поліпшенню імунної системи.
  • Помірна кількість білків і жирів, необхідне для здорового функціонування життєво важливих органів.

Консерви, паштети, а також сухий корм складаються з великого відсотка м'яса і легкозасвоюваних поживних речовин, важливих для підтримки здоров'я. Для самих маленьких улюбленців створюються корми з вмістом легких м'ясних продуктів. Дієтичний корм для кішок зазвичай включає в себе курятину або індичину, а також ретельно підібрані трав'янисті рослини і овочі.

Чому висококласна продукція найкраще підходить вагітним кішкам?

Турбота про вагітну кішку - це ще й дбайливе ставлення до всього її потомства. Корм для кішок преміум-класу на 80% складається з м'яса, необхідного для нормального розвитку плода і гарного самопочуття самої мами. Можна підбирати лікувальні корми для кішок, якщо у тварини є вроджені або придбані патології:

  • Алергія;
  • Проблеми зі шкірою;
  • Розлади травної системи.

На кішці, що носить дитинчат, не можна економити. Особливо важливою така якісна продукція є для тих людей, які розводять породистих котів і прагнуть, щоб нове потомство було красивим, а також мало міцне здоров'я.

Якість - найкраща риса їжі для годування літніх котів

Як це не сумно, але коти досить швидко старіють. У період, коли кішці виповнюється 10 років і пізніше, їй потрібна більш ретельна турбота. Потрібно зважити на становище тварини, адже її організм стає ослабленим, а зуби кришаться. Такому звіру потрібно полегшене меню, що складається з продуктів, легких для пережовування і засвоєння. У цьому випадку варто звернути увагу саме на високоякісні кормові продукти.

Потрібно підбирати не сухий корм, оскільки кіт не зможе його розжувати, а різні паштети або вологий корм. Вміст риби і м'яса різних сільськогосподарських ссавців допоможе вашому старіючому вихованцеві бути в хорошій формі, а також не втрачати свої сили і здоров'я.

Раціон зрілого кота, який складено з харчування преміум-рівня, обійдеться дбайливому господареві трохи дорожче, ніж стандартні варіанти корми. Проте ви отримаєте велику вигоду: життєрадісну і ситу тварину з хорошим самопочуттям.