З чого готують корм для кішок?

З чого готують корм для кішок?

Хочете забезпечити свого кота самим смачним і корисним кормом? Тоді неодмінно варто упевнитися, що в його склад входять тільки якісні інгредієнти. Компоненти, з яких готують як сухі корми, так і консерви для кішок, як правило, вказуються на кожній упаковці товару. Проте для того, щоб переконатися в абсолютній нешкідливості кормової продукції важливо прочитати цю інформацію.

М'ясні продукти - спосіб як слід підкріпитися

Коти, особливо невеликого віку, витрачають за день колосальну кількість своїх сил. Їх енергія йде на рухливі ігри з господарем або тваринами. Найбільше калорій витрачають кішки, яких вигулюють на вулиці. Таким котикам необхідно здорове харчування, що включає велику кількість білка. Саме з цієї причини багато виробників додають в корми для кішок і інше харчування м'ясо риби, птиці, рогатої худоби та інших ссавців тварин. В основному запропоновані продукти містять певну кількість:

  • Курятини;
  • Телятини;
  • Індичатини;
  • Кролятини.

Збалансована порція м'яса допоможе вашому пухнастику відновити витрачені сили не тільки за рахунок сну. Такий корм розрахований саме на домашніх звірів, які не мають можливості полювати в природних умовах. Так що, якщо у вас в квартирі або міському приватному будинку живе представник котячих, обов'язково балуйте його подібними кормами.

Рослинні компоненти: необхідна кількість корисних вітамінів

Всім котам необхідно споживати також і їжу рослинного походження. Не дивно при цьому, що більшість господарів приносять вихованцям додому свіжу траву або і зовсім вирощують її будинку. На жаль для деяких власників котів, не кожна тварина буде їсти рослини в чистому вигляді. Вибагливий звір скоріше віддасть перевагу півдня походити голодним, поки йому не запропонують щось смачніше.

Компанії, чиїм дітищем є сухий корм для кішок і інші спеціальні продукти харчування, поєднують їжу тваринного і рослинного походження. Кіт, що реагує на запах апетитної курочки або пряної рибки навіть не помітить, що його порція доповнена садовою травою, злаками або овочами. У них є вітамінний комплекс, який подбає про котячий імунітет. Таким чином, улюбленець залишиться ситим, а його господар - задоволеним і спокійним за здоров'я кота.

Мікроелементи, що стоять на сторожі здоров'я вихованця

Зазвичай в сухі корми та консерви для котів додається таурин - компонент, який:

  • Позитивно впливає на зір;
  • Покращує діяльність серця;
  • Сприяє зміцненню нервової системи.

У більшості випадків серед складових зустрічається глюкозамін, який є незамінним для суглобів і м'язових тканин. Його додають в корми преміум-класу. Ідеально підходить такий корм для кошенят і породистих котів, наприклад, британців і шотландців.

Простий сухий корм нерідко містить метіонін, а продукція дорожче - лізин. Вони являють собою амінокислоти, необхідні для нормальної життєдіяльності котячого організму. Крім усього іншого, корми в більшій чи меншій мірі мають в собі добавки, що сприяють:

  • Виведенню грудок вовни зі шлунка;
  • Нормалізації стану тварини в післяопераційний період;
  • Поліпшення травлення.

У лінійках різних фірм можна зустріти гіпоалергенний корм для кішок, консерви для вихованців з чутливим шлунком, а також повнораціонне харчування для котів будь-якого віку.
Гарне збалансоване щоденне харчування стане основою здоров'я і життєрадісності вашого котика!