(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Паштети для котів


Страви високої кухні для домашніх котів

Задля здоров’я чотирилапих вихованців і спокою їхніх власників сучасні виробники випускають велику кількість промислових кормів, призначених для щоденного вживання домашніми тваринами. Всі вони відзначаються високою якістю та вишуканим смаком. Однак лідером серед інших видів продукції стають паштети для котів. Це консервований корм, який має ніжну кремову структуру і стимулює апетит у домашніх улюбленців. З огляду на те, що паштети для котів коштують не надто дешево, їх вводять в раціон не як основний продукт, а як елемент змішаного харчування. Це прекрасний спосіб порадувати свого вихованця, похвалити за заслуги і послух. Часто паштети для котів разом із сухими кормами складають одну лінійку для раціону тварин, проте можуть випускатись і окремо. Фасуються у порційні упаковки, розраховані на один прийом їжі.

Паштети для котів у великому асортименті

Такий вид раціону домашніх тварин, як паштети для котів, сміливо можна зарахувати до найкращих зразків продукції. Кожен компонент м’ясного або рибного делікатесу служить для збереження здоров’я та повноцінного розвитку вашого улюбленця. Випускаються паштети для котів у спеціальних металізованих упаковках з м’якою кришкою. Вони відповідають найвищим показникам якості, оскільки мають:

  • збалансований склад, який відзначається оптимальним співвідношенням кількості білків, жирів і вуглеводів, а також вітамінів і мінералів;
  • високу поживність і біологічну цінність, оскільки паштети містять м’ясні, рибні інгредієнти, злаки, що значно підвищує калорійність продукту у допустимих межах;
  • швидку засвоюваність. Завдяки своїй структурі та натуральності, паштет для котів не перенавантажує кишківник тварини і сприяє швидкому травленню.

Великий вибір товарів для домашніх улюбленців за привабливими цінами представлений на сторінках інтернет-магазину Petslike.net. На сайті можна недорого купити паштети для котів ТМ Club4paws, які відзначаються високою якістю продукції. Це не лише прекрасний вибір для раціону ваших вихованців, але й солідна економія, адже вартість паштету цілком доступна. Враховуючи безкоштовну доставку і бездоганне обслуговування, рішення замовити продукцію для котів буде вигідним з будь-якого боку. Так дешево ви не зможете знайти якісний у корм у звичайних магазинах.