(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

В цій категорії немає товарів.

Аксесуари для собак: витончені прикраси і атрибутика, без якої не можна обійтися

Піклуючись про свого вихованця, ми намагаємося дати йому все, що потрібно для нормального функціонування його організму. Але іноді поживної їжі і засобів по догляду за шерстю недостатньо. Значно спростити життя допомагають аксесуари для собак. Деякі з них просто грають роль прикрас, у інших - більш практичні функції. Але всіх їх об'єднує одне: вони дозволяють тварині відчувати комфорт, а його господареві - бути спокійним за свого чотириногого друга.

Корисні аксесуари для цуценят

Займатися псом потрібно з самого його народження. Щоб ви могли забезпечити його всім необхідним для активності, проведення дозвілля і просто безтурботності в повсякденному житті, ми підібрали для вас гідний асортимент:

  • Іграшок (на сайті представлені латексні іграшки для маленьких собак, у яких ріжуться зуби).
  • Посуду (у нас ви підберете підходящу за кольором і обсягом миску).
  • Незамінних аксесуарів (в цьому розділі є нашийники для великих і дрібних порід).

Крім усього іншого, аксесуари для цуценят в нашому інтернет-магазині - речі, які допомагають впоратися з деякими проблемами, що виникають у вихованців. Так, труси для собак розроблені спеціально для вирішення проблеми з гігієною. Купити їх обов'язково потрібно, якщо у вас - собачка жіночої статі. Є й інші пристосування, наприклад, адресівки. Такий аксесуар одночасно виконує функцію витонченої прикраси, так і пристосування, яке допоможе повернути домашню тварину додому, якщо вона загубиться. Вкладіть всередину капсули записку з вашими контактними даними - і коли собака знайдеться, з вами зможуть зв'язатися для її передачі.

Хочете купувати зоотовари за прийнятною вартістю? Вас напевно влаштують умови оплати і доставки нашого магазину. Тут найприємніші ціни не тільки в Києві, а й у всій Україні!