(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Royal Canin - консерви для собак


7900
7936
8900

Консерви для собак Royal Canin

Французький виробник Royal Canin випускає корми для домашніх тварин суперпреміум сегменту. Виготовлені компанією Роял Канін консерви для собак дозволяють організувати здорове, збалансоване та різноманітне харчування домашніх вихованців.

Переваги та асортимент Royal Canin для собак

Компанія Royal Canin заслужено вважається одним з лідерів у виробництві кормів для кішок і собак. Консерви Роял Канін виготовлені з натуральних інгредієнтів, не містять синтетичних добавок, збагачені вітамінами та мікроелементами. Їх рецептура постійно вдосконалюється, на виробництві здійснюється строгий контроль якості. Продуманий розмір і консистенція шматочків вологого корму сприяє його найкращому засвоєнню.

Консерви для собак, які випускаються під брендом Роял Канін адаптовані до потреб різних тварин. Є консерви для цуценят і дорослих собак, для конкретних порід, для повсякденного харчування здорових тварин. Крім того, випускається велика серія лікувальних кормів для тварин, що мають різні проблеми зі здоров'ям і особливі потреби:

  • хронічна ниркова недостатність;
  • захворювання печінки;
  • сечокам'яна хвороба;
  • харчові алергії;
  • зайва вага;
  • порушення травлення.

Де купити вологий корм Royal Canin

Інтернет-магазин PetsLike пропонує купити вологий корм для собак Роял Канін (банки, паучі) за ціною від 31,7 грн. Діє дисконтна програма, що дозволяє постійним покупцям економити. При замовленні на суму від 250 грн. доставка Новою Поштою до Києва або будь-яке місто України здійснюється безкоштовно. Є можливість самовивозу з пункту видачі у Львові. Наші фахівці з радістю допоможуть підібрати вам найбільш підходящий для вашого вихованця корм.