(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Корм для стерилізованих і кастрованих собак


Якщо ваш вихованець переніс операцію, необхідно дуже ретельно вибирати новий раціон. Перш за все це пов'язано з тим, що змінюється обмін речовин і організм перестає виробляти чоловічі і жіночі гормони. Фахівці рекомендують використовувати в післяопераційний період спеціальні, розроблені з урахуванням потреб організму тваринні корми для кастрованих собак.

Кращі подібні корми (сухі та вологі) вам запропонує інтернет магазин Pets Like (Київ). Ми працюємо з найвідомішими виробниками, пропонуючи своїм клієнтам тільки преміум-харчування, якість якого підтверджено незалежними дослідженнями.

Значення правильного харчування

Після стерилізації або кастрації особливий склад корму дозволяє вашому вихованцеві відновити функції організму, допомогти перебудуватися йому на новий лад. Будь-яка операція - це стрес для внутрішніх органів, подолати наслідки яких допоможе правильний догляд і високоякісне харчування.

Корм для стерилізованих собак, кожен компонент якого ретельно підбирається фахівцями, допомагає подолати дві основні проблеми зі здоров'ям вашого домашнього улюбленця:

  • Поява зайвої ваги і відповідного «букету» болячок.

Порушення гормонального фону призводить до втрати почуття насиченості при харчуванні, тому часто собака починає їсти дуже багато і часто. Як наслідок - поява ознак ожиріння, перехід на малорухливий спосіб життя, проблеми з внутрішніми органами. Важливо стежити за вагою тварини, не уникати фізичних навантажень, а також не перегодовувати його.
Спеціальні сухі корми з низькою калорійністю допоможуть зберегти ідеальну вагу і в той же час вони не дієтичні, тобто тварина не страждатиме від голоду.

  • Сечокам'яна хвороба.

Уповільнений обмін речовин може привести до проблем в сечостатевій системі, появі каменів і відповідних попутних захворювань. Спеціально розроблені корми допомагають в профілактиці цієї проблеми і враховують всі потреби як молодого, так і літнього вихованця.

PetsLike - ми на варті здоров'я вашої собаки

Якщо здоров'я вашого вихованця для вас на першому місці, варто подбати про його самопочуття, запропонувавши найкраще харчування зі спеціальних лінійок виробників зі світовим ім'ям. Наші фахівці запропонують вам товари на будь-який смак і гаманець, при цьому ми не рекомендуємо економити на такому кормі.

Пам'ятайте, що лікування попутно виникаючих проблем зі здоров'ям при вживанні неякісного корму обійдеться вам набагато дорожче. Не нехтуйте фізичними вправами, постійні прогулянки з вихованцями допоможуть тримати його вагу в межах норми.

Магазин PetsLike - це продаж і доставка високоякісних зоотоварів в Україні, ціна яких вас приємно здивує. Ми допоможемо вашому вихованцеві в найважчі моменти його життя, забезпечивши його збалансованим і корисним для здоров'я харчуванням.

Популярні товари:

КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ"

"ГІПОАЛЕРГЕННИЙ КОРМ ДЛЯ СОБАК"

"ДІЄТИЧНІ КОРМИ ДЛЯ СОБАК"

"КОРМ ДЛЯ СОБАК ВЕЛИКИХ ПОРІД"

"КОРМ ДЛЯ ДЛЯ СОБАК ДРІБНИХ ПОРІД"

"КОРМ ДЛЯ СОБАК ПРЕМІУМ КЛАСУ"

"ЛІКУВАЛЬНИЙ КОРМ ДЛЯ СОБАК"