(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для собак Acana


17827
14658
15770

Сухий корм для собак Acana - тільки найкраще для вашого вихованця

Щоб ваш чотириногий друг радував вас своїм розвитком і відмінним здоров'ям, необхідно грамотно підходити до вибору правильного харчування вашої собаки. Корм Акана для собак, продаж і доставка якого в Україні є одним з пріоритетних напрямків діяльності магазину Petslike (Київ), є яскравим представником преміального сегмента здорової та корисної їжі.
Харчування Acana гарантовано забезпечить організм вашого вихованця всіма необхідними мікроелементами і вітамінами для здорового росту і розвитку. Ваша собака завжди буде сповнена енергії і життєвих сил, а її імунітет змусить забути вас про проблеми зі здоров'ям вашого вихованця.

Особливості сухого харчування Акана

Даний продукт розроблений з урахуванням всіх особливостей і потреб організму цуценят і собак будь-яких порід. М'ясний корм Acana містить в собі рекордно високу кількість протеїнового білка, важливого для розвитку здорової собаки.
Купити Acana означає забезпечити свого улюбленця ідеально збалансованим за складом продуктом. Акана - це перш за все:

  • Максимальний рівень білка;
  • Мінімальна кількість вуглеводів;
  • Вивірений вітамінний комплекс;
  • Наявність всіх необхідних для розвитку мікроелементів (залізо, кальцій, фосфор та ін.).

Відомий канадський виробник гарантує якість своєї продукції. Будь-яка собака, вживаючи в їжу корм Акана, повністю розкриває свій потенціал, живе довгим і активним життям, і радує своїх власників активністю і здоров'ям.

Принципи створення кормів від виробника

Корм Acana для цуценят і собак проводиться в чіткій відповідності з п'ятьма принципами компанії, які вигідно відрізняють її від інших виробників:

  1. тільки якісне і свіже м'ясо без заморозки та консервації в асортименті;
  2. максимальний відсотковий склад тваринних протеїнів;
  3. мінімальний обсяг вуглеводів;
  4. фруктово-овочеві добавки для забезпечення необхідного рівня вітамінів;
  5. рослинні добавки і трави.

Асортимент представлений кормами для повсякденного застосування і спеціальним харчуванням для собак. Акана - елітний корм, вартість якого відповідає його якості.