(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для собак Orijen


Купівля їжі для собак

Багатьом важко уявити життя без братів наших менших. Як відомо, собака - друг людини, і щоб вихованець радував Вас, він потребує відповідного догляду. Домашній вихованець - це, перш за все, велика відповідальність. Здорове харчування допоможе йому проявляти енергію протягом цілого дня і заряджати Вас своєю життєрадісністю і хорошим настроєм.

Як же купити правильний здоровий корм для свого собаки і при цьому не сильно витратитися? Сформувати комбінований раціон, який не сильно вдарить по кишені - завдання непросте. Асортимент нашого магазину допоможе Вам у цьому!

Правильний раціон - запорука здоров'я

Сухий корм стане відмінним рішенням для Вашої улюбленої собаки, якщо Ви не хочете витрачати свій час, займаючись приготуванням їжі для вихованця вручну. У такому вигляді харчування є кілька незаперечних переваг. По-перше, сухий корм можна дуже довго зберігати, при цьому навіть не використовуючи холодильник. По-друге, в його склад вже входять всі необхідні для тварин вітаміни і мінерали, які зроблять кістки міцніше, шерсть - більш гладкою, а імунну систему - сильніше.

Слід також брати до уваги, скільки років Вашому вихованцеві. Для собак, чий вік до одного року, або близько нього, слід вибрати харчування, що містить залізо і кальцій. Таким чином, це буде сприяти правильному росту і зміцненню скелета. Якщо собака вже в зрілому віці, необхідно підібрати корм з компонентами, які будуть підтримувати її в щоденному тонусі.

Сухий корм як альтернатива

На нашому сайті представлені сухі корми для собак Orijen, які стануть відмінно збалансованим раціоном для Вашого вихованця. Ми пропонуємо варіанти для зрілих, дорослих собак і цуценят, з різноманітними смаками, що включають в себе рибу, м'ясо, овочі та фрукти. Якісні інгредієнти дозволять контролювати вагу вихованця, до того ж, вони забезпечують профілактику різних хвороб, таких як, наприклад, діабет.

Сухий корм дуже простий і зручний у використанні. Після нього необов'язково кожен раз мити миску, до того ж, в будинку не будуть накопичуватися сторонні запахи від їжі.

Перед тим, як почати годувати собаку новим для неї кормом, бажано проконсультуватися з цього приводу з ветеринаром.

Для кожного представленого на сайті різновиду корма ми додали фотографії і докладний опис, що включає список складових компонентів і рекомендований вік тварини. Таким чином, Ви підберете раціон, що ідеально підходить саме для Вашої собаки. Також додається таблиця, в якій вказані норми добового споживання корму.

Petslike.net - влаштуйте своєму вихованцеві свято

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете корм Оріджен для Вашої собаки за привабливою ціною. Більше немає потреби ходити в магазини і підбирати корм, гублячись у сумнівах, а потім нести важкі пакети додому. Вибір на сайті здійснюється протягом декількох хвилин завдяки зручності каталогу товарів, до того ж, ми організуємо оперативну доставку. При купівлі товару на суму більше 250 грн. доставка корму абсолютно безкоштовно. Також Ви можете самостійно забрати обраний товар з нашого складу, який знаходиться в місті Львів. Доставка по всій решті території України проводиться поштовою службою "Нова Пошта".

Звертайтеся до нас, щоб Ваша собака отримала здорове і якісне харчування, і вона неодмінно віддячить Вас своєю життєрадісністю.