(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для собак Hill's


Корм Хіллс для собак - це основний продукт, який вибирають всі відомі власники вихованців, що часто беруть участь у виставках. Він прекрасно підходить і для цуценят, і для дорослих тварин, володіючи збалансованим, ретельно підібраним і розробленим складом.
Магазин Petslike (Київ) пропонує вибрати і купити продукцію Hills в асортименті. Її визнана якість і користь для здоров'я допоможе підтримувати вашу собаку у відмінній формі протягом всього її довгого і активного життя.
Сухий корм hills для собак в Україні представлений широкою асортиментною лінійкою, його вартість цілком доступна для пересічного споживача. Будь-який з продуктів відомого бренду містить весь необхідний склад, розрахований професійними ветеринарами, для отримання вашим вихованцем повноцінного і збалансованого раціону на кожному етапі свого життя і розвитку.

Чому саме Hills

У компанії Hills сьогодні працюють близько 200 лікарів-ветеринарів, наукових кандидатів, фахівців з дієтичного харчування в усьому світі. Принципи компанії залишаються незмінними вже багато років:

  • забезпечення найвищої якості сировини та інгредієнтів;
  • оптимальний збалансований склад нутрієнтів;
  • професіоналізм співробітників;
  • використання новітніх технологій і розробок в області здорового харчування.
  • увагу до всіх потреб ваших вихованців з урахуванням їх віку, здоров'я і породи.

Компанія має свій власний центр досліджень в США, в який інвестуються дуже серйозні суми. Завдяки його діяльності вже розроблені і впроваджені в життя найдосконаліші формули корисних для здоров'я собак продуктів.
Продаж і доставка кормів по всьому світу зробила бренд відомим далеко за межами Північної Америки. Асортимент продукції, ціна на різні одиниці якого цілком прийнятна для пересічного покупця, розрахований як на здорових тварин, так і на собак з проблемами зі здоров'ям, які часто хворіють і знаходяться в групі ризику.