(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм Josera (Йозера) для собак


Всесвітньо відома німецька якість товарів знайшла своє відображення в продукції ТМ Josera (Йозера). Під егідою цього виробника випускається повнораціонний корм для собак, який значно випереджає своїх конкурентів. Вже понад 70 років продукція цієї ТМ успішно вдосконалюється, піклуючись про здоров’я братів наших менших. На підприємстві зосереджений великий штат ветеринарів, наукових співробітників, лаборантів, які розробляють формулу ідеального раціону і контролюють всі етапи виробництва. Корм “Йозера” для собак – це натуральне, збалансоване і якісне харчування, яке цілком задовольняє щоденні потреби наших чотирилапих улюбленців. Він враховує вікові і фізіологічні особливості вихованців, а також їхні смакові вподобання.

Чим корисний сухий корм Josera (Йозера) для собак?

Важливим є той факт, що корми цієї ТМ мають велику диференціацію. Тобто продукція призначається для дорослих собак і цуценят, тварин з чутливим травленням і в період лактації, а також з різним рівнем активності. Широкий вибір вузькоспеціалізованих рецептів – це відмінна риса найякіснішого раціону. Корм “Йозера” для собак є надзвичайно популярним завдяки таким особливостям:

  • виключно натуральний склад і екологічно чисті інгредієнти, які позитивно впливають на ріст, активність та енергійність чотирилапих улюбленців;
  • відмова від сої, барвників, ароматизаторів, штучних добавок і хімічних збудників, що виключає ризик появи харчової алергії у тварин. Такі корми чудово засвоюються і не викликають негативних реакції в організмі;
  • постійний контроль на всіх етапах виробництва, завдяки чому ви отримуєте дійсно якісний продукт, який може стати основним раціоном для домашнього вихованця.

Корм “Йозера” для вашого собаки с доставкою по Україні

Якщо ви підбираєте корисний і поживний раціон для свого чотирилапого друга, зверніть увагу на німецьку продукцію. Josera – корм для собак, якому довіряють мільйони власників домашніх тварин та заводчиків, його якість підтверджена на міжнародному рівні. Недорого купити продукцію цього виробника можна в інтернет-магазині Petslike.net. Ознайомившись в пропозиціями на сайті, ви переконаєтесь, що ми надаємо дійсно доступні ціни і вигідні пропозиції як для нових, так і постійних клієнтів. Вже при першій покупці корму “Йозера” для собак можна отримати знижку, яка зростатиме з кожним наступним замовленням. Вартість доставки по Україні буде залежати від розцінок компанії-перевізника, однак придбавши товар на суму 250 грн і більше, ви платите лише за продукцію, а витрати по пересилці ми беремо на себе. Поспішайте замовити “Йозеру” для собак вже сьогодні!