(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для собак Pro Plan (Про План)


При одному погляді на здорового собаку стає очевидною користь харчування високої якості. Адже домашня тварина стає енергійною і активною, її шерсть гарно блистить, а господарі можуть не турбуватись про самопочуття свого улюбленця. Знаючи потреби братів наших менших, ТМ Purina Pro Plan випускає корм для собак, який забезпечує тваринам довге життя і міцне здоров’я. Розроблений ветеринарами і дієтологами раціон містить оптимальну комбінацію поживних речовин в таких пропорціях, які сприяють нормальному функціонуванню захисних систем вашого вихованця. Новітня технологія виробництва дозволяє поєднувати свіже м’ясо з сухими інгредієнтами таким чином, аби максимально зберегти користь натуральних продуктів і прекрасні смакові якості. Корм Purina для собак легко перетравлюється і засвоюється, не викликаючи ніяких негативних реакцій в організмі. Це ідеальний раціон, який в повній мірі виправдовує свою ціну.

Чому варто обрати корм для собак Purina Pro Plan?

Ті господарі домашніх тварин, які мають досвід невдалого підбору раціону, знають, яку шкоду може принести низькоякісний корм. Собака не лише не отримує порцію необхідних вітамінів і корисних речовин, але й одержує значне навантаження на роботу кишкового тракту, печінки та інших органів. Корм Purina спеціально розроблений для захисту здоров’я собак, укріплення їхнього імунітету і забезпечення нормального функціонування травної системи. Це повноцінне і збалансоване харчування для тварин різного розміру, віку та активності. Корм для собак Purina Pro Plan має такі особливості:

  • використання екологічно чистих компонентів, які підтримують домашніх тварин в активному стані і укріплюють їхнє здоров’я;
  • оптимальне співвідношення білків, жирів і вуглеводів, що дозволяє собакам досягати ідеальної фізичної форми, позбавляючись проблеми надмірної ваги і вікових захворювань;
  • наявність овочів, злаків, риби та інших інгредієнтів в кормі, що забезпечує енергетичну цінність готового продукту;
  • відсутність “пустих” добавок, які лише обманюють голод тварини (сої, м’ясних відходів, низькоякісної рослинної сировини).

Недорого купити корм Purina Pro Plan можна в інтернет-магазині Petslike.net. В нашому каталозі представлена продукція для собак малих, середніх і великих порід, а також тварин, які мають чутливе травлення або схильність до алергії. Вартість корму Purina Pro Plan залежить від фасування (3, 7, 12, 14 кг), тому кожен зможе обрати оптимальний варіант для покупки. Доставка здійснюється по всій Україні.