(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Сухий корм для собак Royal Canin


Щоб підібрати відповідний раціон для собак, потрібно добре розбиратися в їх потребах. На відміну від кішок, вони більш рухливі, багато часу проводять на свіжому повітрі, граються, відповідно витрачають більше енергії. Щоб завжди залишатись активними, собакам потрібно поповнювати певний запас поживних речовин кожного дня. Досить важко дотримати баланс вітамінів, мінералів та інших компонентів, готуючи їжу самостійно. Тому краще вибрати корм для собак Роял Канін, в якому поєднуються всі необхідні для вживання інгредієнти. Це відмінний раціон на щодень, який припаде до смаку вашому вихованцеві. Склад корму Роял Канін підібраний таким чином, щоб враховувати особливості організму собаки. Будова м'язів, внутрішніх органів, скелет, шерсть, схильність до захворювань - все це впливає на вибір раціону. Виробник Royal Canin знається на цьому. 

Переваги корму для собак Роял Канін

Сьогодні продукція бренду Royal Canin користується величезним попитом як серед заводчиків, так і звичайних власників домашніх тварин. Вона якісна, а завдяки великій диференціації кормів кожен зможе підібрати раціон для свого вихованця з урахуванням віку, розміру, породи, активності і загального фізичного стану. Купити корм Роял Канін для собак варто з таких причин:

  • він безпечний для травної системи;
  • має високу енергетичну цінність;
  • наявність натуральних інгредієнтів і корисних поживних речовин, які легко засвоюються організмом і роблять вашого собаку активним і здоровим;
  • апетитний зовнішній вигляд і відмінні смакові якості, завдяки чому вихованець із задоволенням їсть корм Royal Canin;
  • в складі ретельно дотримані пропорції білків, жирів і вуглеводів, а також вітамінів і мінеральних речовин, щоб продукція приносила користь тварині.

Тепер недорого купити корм для собак Роял Канін можуть жителі Львова, Києва, Одеси та інших міст України. А все тому, що інтернет-магазин Petslike.net пропонує низькі ціни та вигідні умови для покупки продукції відомого бренду. У нашому каталозі представлений сухий і консервований корм Royal Canin, розфасований в упаковки різної ваги. Ви зможете замовити продукцію потрібного класу і призначення. За умови покупки на суму від 250 грн доставка буде безкоштовною.