(067) 353 06 00 (050) 353 06 00

Збалансовані якісні корми для домашніх вихованців від компанії Кормотех

Будь-який уважний господар вибирає для своєї домашньої тварини найкраще. Головна роль відводиться раціону, який повинен відповідати добовим потребам улюбленця, задовольняти його смак і радувати натуральним складом. Таким є корм Оптиміл для котів і собак, виготовленням якого займається компанія "Кормотех". Він покликаний зміцнювати імунітет вихованця, стимулювати його розвиток, а також сприятливу життєдіяльність бактерій в кишечнику. У його складі є біотин, цинк і речовини, що забезпечують наявність гарної шерсті і здорової рожевої шкіри, а також пребіотики і природні антиоксиданти, що підвищують якість корму Оптиміл для собак і кішок.

Також серед продукції Кормотех присутній:

  • корм "Клуб 4 лапи" для собак різної фізіологічної активності і віку. Має найбільшу кількість м'ясних частин в складі. По компонентах і смакових параметрах раціон ТМ "Клуб 4 лапи" для котів випереджає продукцію інших брендів;
  • корм "Гав!" Та "Мяу!", представлений в сегменті стандарт. Коштує він дешевше, однак за якістю прирівнюється до продукції більш високого класу.

Поспішайте купити збалансований корм "Мяу!" для вашої кішки! Вона точно залишиться вдячна за таке частування.