Безкоштовна онлайн-консультація ветеринара

Хочете допомогти вашому домашньому вихованцю почуватися здоровим, енергійним і повним сил? Можливо, йому потрібно набрати чи скинути вагу? Чи є хронічні захворювання, тому виникають проблеми з вибором корму? У таких випадках краще не "гуглити" симптоми, а проконсультуватися з фахівцями не виходячи з дому!

На нашому сайті запущено нову опцію "Безкоштовна консультація ветеринара" - швидкий і простий спосіб вирішити проблеми, пов'язані з нормами раціону харчування, отримати рекомендації щодо вибору корму, стану зубів, шерсті та очей, а також загального самопочуття тварини. Отримати індивідуальну консультацію можна протягом години.

Якщо у тварини серйозне хронічне захворювання, перелом або різко погіршується самопочуття - краще звернутися на очну консультацію!

Як онлайн-консультація може допомогти моєму вихованцю?

Власники собак і котів, завдяки доступності високоякісної ветеринарної допомоги та правильному годуванню тварин, можуть запобігти частим проблемам зі здоров'ям своїх улюбленців.

Крім професійних порад, щодо самопочуття пухнастого друга, можна звернутися за порадою з харчування та контролю ваги вихованця. Адже добре збалансована дієта допоможе запобігти ожиріння та хворобам, пов'язаним з надмірною вагою, а також допоможе йому впоратися з вже наявними хворобами та харчовою алергією. Адже фахівець дає дієтичні рекомендації, засновані на поточних принципах медичного управління та харчових уподобань тварини, пропонує вибір, спираючись на сучасну наукову літературу та клінічний досвід.

Переваги

Розслаблене середовище. Багато домашніх тварин під час візиту до ветлікаря відчувають стрес. І це одна з найчастіших причин відстрочення походу до лікаря. За допомогою онлайн-консультації ви і ваш вихованець не зазнаєте зайвих переживань.

Економія часу. Немає необхідності долати великі відстані під час походу чи поїздки до лікаря. Ви зможете уникнути тривалого очікування прийому у ветеринара та стресу, пов'язаного з доглядом за нудною твариною.

Зниження ймовірності зараження. Перебування у переповненій клініці збільшує ймовірність зараження з інших тварин.

Запит можна подати в телефонному режимі, в соцмережах (вайбер, телеграм), у меседжерах та за допомогою чат-бота. Запишіться на безкоштовний прийом, щоб отримати кваліфіковану допомогу.