Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Конфіденційність користувачів веб-сайту petslike.net для нас має велике значення, і ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її захисту.
Цей розділ пояснює процес збору, зберігання, використання, поширення та захисту вашої особистої інформації під час відвідування веб-сайту та оформлення замовлень на сайті зоомагазину petslike.net. Відвідуючи вебсайт і / або оформляючи замовлення, ви погоджуєтесь із цією Політикою конфіденційності.

Зоомагазин petslike.net відповідально ставиться до збереження особистої інформації користувачів і вживає всіх необхідних заходів для забезпечення її безпеки. Для цього застосовуються процедури, що забезпечують захист від несанкціонованого доступу, використання або розкриття інформації.


Персональна інформація — збір і використання
У процесі взаємодії з клієнтом компанія petslike.net збирає необхідну інформацію про клієнтів, а саме електронну адресу із метою забезпечення найвищого рівня сервісу та для зв’язку з клієнтом. Також електонна адреса використовується для надсилання клієнту рекламних пропозицій. Персональна інформація може бути змінена або доповнена за запитом самого клієнта.
Ця інформація не продається та не передається третім особам за жодних обставин (виняток може бути зроблено тільки в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон).
Ми звільняємося від обов'язку дотримання Політики конфіденційності Персональних даних користувача у випадку, якщо користувач самостійно публічно розголошує Персональні дані.


Відмова від отримання рекламних оголошень
Для того, щоб відмовитись від отримання рекламних оголошень, Вам потріно перейти за посиланням у листі з рекламним оголошенням або написати листа на [email protected] з електронної пошти, прив'язаної до вашого профілю з проханням відключити аккаунт від надсилання рекламних оголошень.


Зміна або видалення персональної інформації
Ви можете подати запит на зміну або видалення вашої інформації, зв’язавшись з нами за адресою [email protected] Ми опрацюємо ваш запит протягом трьох робочих днів


Видалення профілю
Для того, щоб видалити свій профіль, будь ласка, напишіть листа на [email protected] з електронної пошти, прив'язаної до вашого профілю. Ми опрацюємо ваш запит протягом трьох робочих днів і видалимо ваш профіль.


Інформування Клієнтів
Зоомагазин petslike.net за допомогою електронної пошти, телефону, смс-інформування та інших каналів зв’язку може поширювати серед своїх клієнтів інформацію про існуючі продукти та послуги, акції, спеціальні бонусні пропозиції, подарунки та інші заходи. Проте кожне подібне повідомлення містить опцію, за допомогою якої користувач має можливість припинити / призупинити отримання цих повідомлень.
Адресні бази клієнтів за жодних умов не продаються та не передаються третім особам.


Оновлення інформації
Просимо вас своєчасно повідомляти нас, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться у нас, потребує оновлення чи виправлень.


Зміни
Ми залишаємо за собою право вносити корективи та зміни в Політику конфіденційності та публікувати нову редакцію на веб-сайті зоомагазину petslike.net. Ви повинні систематично перевіряти цю веб-сторінку, щоб переконатися, що розумієте зміст змін, внесених до цих правил. Також ми можемо проінформувати вас про внесення змін до цих правил за допомогою надсилання електронної пошти або через систему передачі приватних повідомлень.


Контакти
З усіх питань, які стосуються дотримання конфіденційності наших користувачів, просимо звертатися до наших менеджерів за номером телефону, вказаному на вебсайті зоомагазину petslike.net.