(067) 353 06 00 (050) 353 06 00

ProPlan Puppy Small&Mini з куркою для цуценят малих порід

Характеристики:
 • Тип товару
 • Сухий корм
 • Виробник
 • Purina
 • Торгова марка
 • Pro Plan
 • Клас продукту
 • Супер Преміум
 • Вік тварини
 • Цуценя
 • Розмір породи
 • Малі породи
Вага упаковки:
15775
Доставка:

По Україні

від 400грн - безкоштовно по Україні;

до 400грн - згідно тарифів Нової пошти

Оплата:

При самовивозі зі складу у м. Львів;

При отриманні на складі чи вдома;

Передоплата (Приват24,

Visa, MasterCard)

Терміни доставки:

Львів - до 2х робочих днів.

Інші регіони України* -

не більше 4х робочих днів.

Pro Plan Puppy Small and Mini (проплан Паппі Смол енд Міні) для цуценят дрібних порід виготовлений на основі м'яса курки вищої якості і легко засвоюваного рису. Корм для собак розроблений спеціально для забезпечення повнораціонного збалансованого харчування. Високий вміст білка, жирів і вітамінів групи В у складі корму задовольняє особливі енергетичні потреби собак дрібних порід. Покриття гранул корму, що володіє високими смаковими якостями, і баланс поживних речовин задовольнять навіть найвибагливіших цуценят дрібних порід. Тепер з новою добавкою OptiStart корму Pro Plan служать оптимальним початком життєвого шляху цуценяти. Добавка OptiStart містить білки молока з природними антитілами, що сприяють «пробудженню» власної імунної системи цуценяти та служать продовженням того захисту, яке цуценя отримувало з материнським молоком, поки відбувається формування його власних захисних систем. Антитіла нормалізують баланс між корисними і хвороботворними бактеріями в травному тракті. Таким чином, завдяки системі OptiStart корм Pro Plan Puppy Small & Mini забезпечує цуценя всім необхідним для формування сильної імунної системи, здоров'я шкіри і шерсті і задовольняє високі енергетичні потреби цуценя. Оптимальний початок життєвого шляху під захистом природи.

Система «OPTI TASTE»: покриття гранул корму, що відрізняється високими смаковими якостями, задовольнить навіть найвибагливіших цуценят дрібних порід. Основні інгредієнти - високоякісні м'ясо курки і рис. Містить ДГК - омега-3 жирну кислоту, що входить до складу материнського молока і улучшающую розвиток мозку і зору. Природні антитіла молока, що збільшують імунний статус на 50%. Природні антитіла також сприяють підтримці балансу між корисними і хвороботворними бактеріями в травному тракті, захищаючи травну систему. Оптимальні пропорції кальцію і фосфору для формування міцних кісток і міцних зубів. Повноцінні білки, омега-3 і -6 жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи забезпечують силу і еластичність шкіри і товщину вовни, захищаючи собаку від несприятливих зовнішніх факторів. Після 6 місяців виняткового харчування містить молозиво кормом (Pro Plan Puppy OptiStart) відзначено 50% підвищення рівня антитіл в порівнянні з тваринами, які отримували корм, що не містить молозива [дослідження компанії Нестле Пурину].

Курка (18%), пшениця, сухий білок птиці, глютен, тваринний жир, кукурудза, рис (4%), смакоароматична кормова добавка, суха м'якоть буряка, продукти переробки рослинної сировини, мінеральні речовини, риб'ячий жир, вітаміни, молозиво (0, 1%), антиоксиданти.

Вага дорослого, кг

Вік цуценят, міс.

1.5 ― 3

4 ― 5

6 ― 8

9 ― 11

12 ― 24

1-5

50-85 г

60-80 г

60-70 г

Корм д/дорослих

Корм д/дорослих

5-10

60-115 г

80-140 г

70-145 г

70-145 г

Корм д/дорослих

Додати відгук