Сухий корм - Adult Cat Sterilised Beef & Sorghum Сухий корм для стерилізованих кішок та кастрованих котів з високим вмістом яловичини та сорго Optimeal Adult Cat Sterilised Beef & Sorghum Сухий корм для стерилізованих кішок та кастрованих котів з високим вмістом яловичини та сорго
5 / 5 Рейтинг 5 з 5

Відгуки

Написати відгук
Анастасія, 21 липня 2022
гарний корм. киця їст з задоволенням. доставка замовлень швидка і зручна
Лариса, 5 серпня 2021
Заказала сухой корм Оптимил 1,5 кг для стерилизованных котов с говядиной. Очень довольна скоростью обработки заказа и точностью доставки (бесплатной) до дверей квартиры. Буду советовать данный сайт и заказывать товар в дальнейшем еще.
Олег, 17 липня 2021
Все чудово.Заказав на наступний день отримав.Плюс безкоштовна доставка
Юлія, 28 червня 2021
Завжди замовляю саме цей корм. Якість хороша,смак і котові підійшло. Задоволена як товаром так і магазином
Юлія, 25 грудня 2020
Котові корм дуже сподобався. Доставка на всі 100. Плюс приємний подаруночок.
Олена, 1 листопада 2020
Кормом кіт задоволений. Їсть добре, не відмовляється. Фракція зручна - не велика, але й не надто дрібна. Вагу не набирає. Зручна застібка на пакеті дозволяє корм у відкритій пачці зберігати достатньо правильно. В бокс на 2 літри відсипаю корму, решта - в оригінальному пакуванні на застібці. Сервіс petslike.net цього разу трішки підвів. Довелось чекати довго постачання замовленого корму від виробника, 2 рази довелось дізнаватись про стан свого замовлення. Однак після всього цього каламбуру доставка була надшвидкою, кур'єр та персонал сервісу ввічливі, клієнтоорієнтовані. Дякую, petslike.net, за ідею та реалізацію у Львові!