Найкращий бюджетний корм для котів

Найкращий бюджетний корм для котів

І собака і кіт потребують якісного харчування і вимагають гарного догляду. Сухі та вологі раціони для домашніх улюбленців – це повноцінне збалансоване харчування, в якому містяться всі компоненти, необхідні для активності та підтримки здоров'я вашого вихованця. При цьому багато власників не можуть собі дозволити купувати такі раціони в силу їх високої ціни. Але не варто забувати про бюджетні раціони високої якості. Купити найкращий бюджетний корм для кішок – більш ніж реально. Магазин Petslike.net постачає продукцію від перевірених виробників, тому навіть бюджетний товар може похвалитися чудовим складом.

Бюджетний Корм ​​Для Котів: як правильно вибрати

Асортимент кормів поділяється на кілька категорій: економ, преміум, супер-преміум та холістик. Найдешевший корм - класу економ, проте з ними необхідно бути акуратними, тому що такі раціони можуть містити барвники та підсилювачі смаку. Повна протилежність економ раціонів - раціони холістик, у складі яких найякісніші інгредієнти, органічні овочі. Однак і вартість таких кормів найвища. Найкращий вибір - раціон класу преміум. Хороший бюджетний корм для котів класу преміум не містить поганих компонентів. Знижена ціна досягається за рахунок обсягів та вдосконалення виробництва. Великі компанії-виробники контролюють якість продукції, тому знайти хороший дешевий корм для кішок не важко. При підборі готового раціону важливо ознайомлювати зі складом на упаковці та стежити за пропорційністю таких елементів як:

  • Якщо преміум-раціонах використовуються натуральні шматочки м'яса, то недорогі аналоги входять субпродукти. Однак і в тому, і в іншому випадку відсоток тваринного білка не повинен становити менше 20% від загальної формули.
  • Якщо корм бюджетний, це зовсім не означає, що у його складі мають переважати вуглеводи (пшениця, кукурудза, соя). Це може спричинити розвиток алергії.
  • Овочі та фрукти. Відмінний відсоток утримання близько 25% загального обсягу.
  • Консерванти натуральні, а чи не синтезовані.
  • Варто звертати увагу і на енергетичну цінність корму, яка для тварин, що росте, повинна варіюватися від 400 до 450 ккал, а для стерилізованих вихованців цей показник дещо знижується.

Крім того, важливою характеристикою корму стає наявність у ньому вітамінів, мікроелементів та амінокислот. Вони покращують роботу внутрішніх органів, серцеву діяльність, а кальцій допомагає зміцнювати кістки. Слідкуйте за тим, щоб у сухому харчуванні були відсутні різні хімічні антиокислювачі (Е320 та Е321) та ГМО.

Дешеві види корму для кішок: різноманітність

На прилавках, як правило, зустрічається хороший бюджетний корм для кішок у 2-х варіаціях: сухий та вологий.

Сухий

Хороший бюджетний сухий корм для кішок виготовляється у щільних упаковках. Сухий корм може довго лежати в мисці, поки його кіт повністю не з'їсть. Головна умова – постійна наявність достатньої кількості чистої води. Хороший бюджетний котячий корм забезпечить вашого улюбленця всіма корисними речовинами.

Вологий

Вологий (рідкий) корм випускається у порційних упаковках. Його виготовляють переважно із соєвого білка. Підливу додає вологості. Відкрита пачка повинна зберігатися в холодильнику, а в мисці кота стояти такий корм довго не може.

ТОП-7 Кращих Бюджетних кормів для котів

У сучасних зоомаркетах знайдеться величезний вибір харчування для кішок різних порід, габаритів та вікових груп. Серед великої кількості запропонованого товару представлені найпопулярніші корми бюджетного сегменту.

1. Purina. Felix

Корм Felix – хороший бюджетний корм для кішки, про якість якого подбала всесвітньо відома компанія Purina. Вартість такого корму варіюється від 10 до 15 грн. за упаковку вологого корму. Виробництво Felix здійснюється в Німеччині, продукт містить у собі всі важливі для розвитку тварини мікроелементи: вітаміни А, D3, а також залізо, йод, марганець, мідь, цинк. Комплекс досить хороший, проте відсутні омега-3 та омега-6, які важливі для здорової та блискучої шерсті кота. Продукція Felix представлена ​​сухими та вологими кормами. Ветеринари охоче рекомендують ці раціони, тим більше, що коти його їдять із задоволенням.

2. Purina. Gourmet

Ці раціони випускають у вигляді консервів з великою різноманітністю смаків: індичка, курка, лосось, тунець, телятина, яловичина, кролик, качка. Корми Gourmet містять вітаміни А, D3, залізо, йод, цинк, мідь та марганець, які комплексно зміцнюють та захищають організм улюбленця.

3. Whiskas

Мабуть, найвідоміший рекламний зоотовар. Товари представлені як сухими кормами для котів, так і вологими раціонами. Проблем зі здоров'ям у котів після раціонів Whiskas не спостерігається, але крім заводського корму, необхідно давати вихованцю та домашню їжу. Усі інгредієнти, що входять до складу корму, натуральні, єдиний мінус – це невеликий відсоток білка.

4. Мяу

Мяу – бюджетний добрий корм для кішок від українського виробника. За 10 років зарекомендував себе виключно з позитивного боку.

5. Purina One

Purina One – найкращий бюджетний корм для кішок: великий відсоток білка, омега-3, овочі та трави, вітамінно-мінеральний комплекс. У колекції пропонується їжа:
-Для кошенят;
-Для дорослих тварин;
-для вихованців із чутливим травленням;
-Для красивої вовни;
-Для стерилізованих пушистиків;
-Ласощі