Політика повернення та обміну

1. Коли трапилася будь-яка помилка з нашого боку.

Ми твердо переконані, що ваше замовлення щоразу має бути ідеальним. Ми щосили намагаємося мінімізувати кількість помилок, постійно покращуємо операційні і технологічні процеси, але, на жаль, не застраховані від помилок, які залежать від людського фактору.

У разі, якщо ми помилилися - привезли вам неякісний товар або товар із поганим терміном, не додали щось у замовлення або ж помилилися інакше - ми за власний рахунок виправимо нашу помилку (обміняємо товар або повернемо гроші) якнайшвидше. Повідомити про помилку можна написавши на пошту або зателефонувавши у контакт-центр.Повернути товар можна протягом 14 днів з моменту покупки — якщо дотримані наступні умови повернення товару:

  • Товар не використовувався;
  • Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • Збережено розрахунковий документ з датою продажу
     

Від наших клієнтів ми просимо тільки одного: якщо ми припустилися помилки з вашим замовленням, будь ласка, повідомте нас про це.

Нам дуже важливо знати про всі помилки, яких ми припускаємось, для того щоб максимально швидко виправляти їх і робити все можливе для того, щоб не припускатись їх у майбутньому.

 

2. Коли помилки з нашого боку не було, а вам просто не підходить доставлений товар.

Якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням, ви маєте право на повернення товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.Відповідно до Закону ви можете повернути товар при дотриманні наступних умов:

  • Товар не використовувався;
  • Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;
  • Збережено розрахунковий документ з датою продажу

До повернення та обміну не приймається товар належної якості, який був придбаний за спеціальними цінами, при проведенні акцій та/або розпродажів.

 

3. У разі, якщо ж товар був у користуванні, кожен випадок розглядається індивідуально.

У таких випадках ми не можемо пообіцяти, що зробимо повернення, але обов'язково намагатимемося знайти рішення, яке влаштує всіх.

Повернення коштів або перевідправка товару можлива ЛИШЕ після отримання та огляду повернення. Врахуйте, що кошти зараховуються покупцю на картку через 72 години з моменту оформлення повернення коштів.


*Обов'язково перевіряйте товар відразу на відділенні Нова Пошта або при доставці кур'єром!