(067) 353 06 00 (050) 353 06 00
Підбір товару

Корм для котів Acana


Вибрати і купити корм для домашнього улюбленця сьогодні не є великою проблемою. Полиці супермаркетів, ветеринарних аптек переповнені величезною кількістю всіляких раціонів. Але у такої масовості є істотний недолік. При виробництві традиційних кормів використовуються широко поширені інгредієнти, які не завжди здатні задовольнити всі потреби вашого пухнастого друга. Тому не дивно, що дбайливі господарі вибирають корм Акана для котів. Раціони канадського виробництва є еталоном високої якості та підійдуть для кішок різних порід і вікових груп.

Корм Acana: високі технології і тільки найкращі інгредієнти

Бренд ACANA з'явився на ринку продукції для тварин 25 років тому у відомого канадського виробника кормової продукції компанії Champion Petfoods. В основі виробництва продукції лежить теорія біологічної відповідності. Вона полягає в тому, що предками братів наших менших є хижаки. І незважаючи на те, що більшість з них давно живуть в комфортних домашніх умовах, їх зуби, щелепи і травна система пристосовані до раціону харчування тваринного походження.

Виробник не використовує типові інгредієнти для виготовлення кормів (злаки, заморожені і сухі компоненти), а виключно тільки місцеві продукти, які вирощені та виловлені недалеко від місць виробництва і щодня доставляються в свіжому вигляді на виробництво. Завдяки цьому вдається домогтися не тільки високої якості, але і природного смаку натуральної їжі, яку оцінили домашні вихованці по всьому світу.

Корм Акана для котів - істотно відрізняється від тих, до яких ми звикли. Вони містять максимум білка і мінімальну кількість вуглеводів. А поняття біологічного відповідності - це не просто поєднання слів, а цілий комплекс принципів, які визначають якість і користь для ваших вихованців.

Всі інгредієнти піддаються переробці і приготуванню виключно в свіжому вигляді під впливом пари. Це дозволяє зберегти максимум користі кожного компонента, незалежно від того чи то поживне м'ясо або корисні овочі.

Звичайно ціна такого корму буде вища, але вона цілком виправдана високою якістю, користю і безпекою, адже всі процеси проходять під суворим наглядом ветеринарів і фахівців з інших галузей.

Завдяки нашому інтернет-магазину ви можете купити ексклюзивну і якісну продукцію канадського бренду в Києві, а також замовити доставку в будь-який регіон України.

Корм Acana для кішок - вибір справжніх гурманів

Якщо ваш вихованець примхливий і перебірливий в їжі, Acana сухий корм для кішок стане відмінним рішенням, адже його рецептура розрахована на справжніх "гурманів". Природний натуральний склад, в основу якого входить м'ясо різних сортів, навряд чи залишить вашого кота байдужим.

Дане харчування відноситься до холістік-кормів, що означає наявність у його складі виключно натуральних інгредієнтів високої якості.

До переваг корму відносять:

  • справжнє натуральне м'ясо (до 40-60%) в складі, яке є найкращим джерелом білків;
  • насиченість вітамінами та мікроелементами, важливими для здоров'я і активності вашого вихованця;
  • 100% «прозорий» склад - ви побачите відсоток кожного елемента, що входить до складу корму;
  • досить широка поширеність.

До недоліків можна віднести не дуже великий асортимент продукції і вельми велику вартість у порівнянні зі стандартними кормами. Однак серед елітних кормів Acana є одним з найдоступніших.

Продукція Acana для "вусатих і смугастих" проходить через жорсткий контроль на кожному етапі виробництва. Вона повністю відповідає всім світовим стандартам якості. У продукті використовують тільки якісну сировину, що пройшла ретельний відбір та надходить на виробництво щодня. Все це дозволяє гарантувати високу якість продукції Acana, незмінну вже багато років.

Купити корм Акана для кішок

Acana є визнаним лідером на ринку сухих кормів для справжніх тварин "цінителів" вишуканого харчування. Корм Акана для кішок і котів, купити в Україні за доступною ціною який ви можете в нашому магазині, це яскравий зразок того, наскільки збалансованим і корисним може бути сухе харчування.

Корми під брендом Акана вибирають ті господарі чотириногих вихованців, які хочуть на довгі роки зберегти їхнє здоров'я та активність. Зоомагазин Petslike (Київ) пропонує доставку кормів Acana в усі населені пункти країни оперативно і за доступною ціною.